Pozlacený řetízek s růženínem Diti

1 090 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
26.9.2023

Jemný pozlacený řetízek s kroužkem a růženínem je nejen pastvou pro oči, ale i hřejivým potěšením pro duši. Hezky doladí elegantní i romantický outfit.

Dity znamená země. Vše na Zemi má svůj řád a děje se v cyklech, kruzích. Tento náhrdelník nese tuto symboliku – celistvost, rovnováhu, jednotu.   

Růženín, kterým je řetízek ozdoben, podporuje bezpodmínečnou lásku a posiluje empatii a citlivost. Zdůrazní vaši ženskou krásu.

Je součástí kolekce MANDALA neboli magický kruh. Představuje duchovní cestu člověka zvenku dovnitř do sebe sama. V Indii symbolizuje vesmír a využívá se k meditaci i při rituálech.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Naše šperky jsou vyrobené v indickém Jaipuru. Každý kus je originál, je vyrobený ručně a díky tomu má svou vlastní osobitou energii. Žádný šperk tedy není úplně stejný a ten váš se proto může od fotografie mírně lišit.

Šperk ze sterlingového stříbra ryzost 925/1000, pozlacený 14ti karátovým zlatem metodou gold plated, která je nanášena galvanicky. Pozlacená vrstva se častým nošením postupně ztrácí. Aby si šperk zachoval svou krásu a jedinečnost, vyžaduje jistou péči. Jak se o šperk nejlépe postarat, vám napoví náš průvodce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Šperky
Délka řetízku: 50 cm + 5 cm
Druh kamene: Růženín
Materiál: Stříbro 925/1000 zlacené 14k zlatem
Velikost přívěšku: kroužek o průměru 1,4 cm
Velikost kamene: Průměr 0,8 cm
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz