Stříbrné náušnice s topazy Apti

Neohodnoceno
990 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
23.3.2023

Menší, ale nepřehlédnutelné. Krásná kombinace stříbra s třpytivými modrými topazy. S těmito náušnicemi neuděláte chybu.

Apti jako splnění si snu, po kterém jste toužily. Proč si v životě nemanifestovat krásné věci, aby se nám lehčeji žilo? Nitky naší budoucnosti se spřádají právě teď.

Kámen topaz navíc uklidňuje a tiše harmonizuje naši komunikační čakru a podporuje sebevědomí. V Indii lidé věří, že když budou nosit topaz v blízkosti svého srdce, tak si zajistí dlouhý život, krásu a inteligenci.

Patří do kolekce Ranjita, což je v překladu záře nebo zářící. Symbolicky nás upozorní, že každou situaci můžeme ozářit a tím z ní zmizí všechny stíny i strachy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Naše šperky jsou vyrobené v indickém Jaipuru. Každý kus je originál, je vyrobený ručně a díky tomu má svou vlastní osobitou energii. Žádný šperk tedy není úplně stejný a ten váš se proto může od fotografie mírně lišit.

Tento šperk je ze sterlingového stříbra ryzost 925/1000. Stříbro jako takové s čase prochází procesem oxidace, díky čemuž má tendenci přirozeně černat. Aby si šperk zachoval svou krásu a jedinečnost, vyžaduje jistou péči. Jak se o šperk nejlépe postarat, vám napoví náš průvodce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Šperky
Druh kamene: Modrý topaz
Materiál: Stříbro 925/1000
Druh náušnic: Pecky
Velikost náušnice: Průměr 1 cm
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz