Stříbrný náramek s růženínem Dasi

850 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
26.9.2023

Pokud vyznáváte jednoduchý, čistý design, pak je tento řetízkový náramek pro vás. Skvělý sám o sobě nebo v kombinaci "ala vrstvení".

Dasi představuje odevzdanost. Odevzdat se do rukou života znamená opustit myšlenkové vzorce a stát se svobodnými. Dasi může proto symbolizovat kouzlo přítomného okamžiku, ve kterém se čas stává nepodstatný a život jedním velkým zázrakem.

Kulatý tvar přívěsku připomíná opakující se cyklus života. Jemný šperk vyniká výrazným přívěskem s růženínemsymbolem lásky, krásy a uzdravování. 

Kolekce PREETI, do které stříbrný řetízek Dasi patří, znamená v překladu láska - nekonečná, věčná a uzdravující síla, která si neklade žádné podmínky. Šperk se tak stane pomyslným amuletem upozorňujícím na to, co je v životě nejdůležitější.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Naše šperky jsou vyrobené v indickém Jaipuru. Každý kus je originál, je vyrobený ručně a díky tomu má svou vlastní osobitou energii. Žádný šperk tedy není úplně stejný a ten váš se proto může od fotografie mírně lišit.

Tento šperk je ze sterlingového stříbra ryzost 925/1000. Stříbro jako takové s čase prochází procesem oxidace, díky čemuž má tendenci přirozeně černat. Aby si šperk zachoval svou krásu a jedinečnost, vyžaduje jistou péči. Jak se o šperk nejlépe postarat, vám napoví náš průvodce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Šperky
Délka řetízku: 17 cm + 3 cm
Druh kamene: Růženín
Materiál: Stříbro 925/1000
Velikost kamene: Průměr 0,8 cm
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz