Stříbrný prsten s měsíčním kamenem Punam

Tip
1 090 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
8.3.2024

Módní elegantní prsten se díky otevření lehce přizpůsobí vaší velikosti.

Punam jako úplněk. Stejně jako měsíc při úplňku prosvětluje a prozařuje celou noční oblohu, bude tento prstýnek zářit na vaší ruce. Jemný, přesto nepřehlédnutelný. Staňte se hvězdou večera i vašeho běžného pracovního dne.

Měsíční kámen, který dominuje prstenu, je kamenem jemné, ženské duše. Archetypální symbol lásky, empatie a intuice. Samotný měsíc symbolizuje magii, která přeje každému novému počátku. A každý takový okamžik v životě nabízí příležitost k růstu a pohybu vpřed.

Tento stříbrný prsten s měsíčním kamenem Punam je pozvánkou zazářit ve svém plném výrazu a vkročit do své celistvosti. Je součástí kolekce CHANDINI neboli měsíční zářeStejně jako nás měsíc doprovází svým světlem při nočních vycházkách, stane se tento stříbrný náramek vaším něžným spojencem a zářivým společníkem, ať se ocitnete kdekoli.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Naše šperky jsou vyrobené v indickém Jaipuru. Každý kus je originál, je vyrobený ručně a díky tomu má svou vlastní osobitou energii. Žádný šperk tedy není úplně stejný a ten váš se proto může od fotografie mírně lišit.

Tento šperk je ze sterlingového stříbra ryzost 925/1000. Stříbro jako takové s čase prochází procesem oxidace, díky čemuž má tendenci přirozeně černat. Aby si šperk zachoval svou krásu a jedinečnost, vyžaduje jistou péči. Jak se o šperk nejlépe postarat, vám napoví náš průvodce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Šperky
Záruka: 2 roky
Druh kamene: Měsíční kámen
Materiál: Stříbro 925/1000
Velikost prstenu: 56
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz