Stříbrný náhrdelník s černým spinelem Kama

1 050 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
22.12.2023

Začátkem všech úspěchů je touha. Slabá touha přinese slabé výsledky, tak jako malý ohýnek vydá málo tepla. Kama je touha. Stříbrný náhrdelník Kama se tak stane vaším osobním koučem na cestě za tím, po čem toužíte. Třešničkou na dortu je magický spinel, který uklidní vaše rozbouřené emoce a nastolí vnitřní klid a řád. Jak prožijete zbytek života, je už na vás. 

Černý spinel nabízí kromě zklidnění i další energetickou podporu. Kámen vyzařuje sílu a sebedůvěru, mírní obavy a nejistotu, rozvíjí kreativitu a fantazii. Tento šperk je součástí kolekce Paras, která představuje magický kámen. Náhrdelník spolehlivě vynikne na každé ženě a stane se nepřehlédnutelným stejně jako vy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Naše šperky jsou vyrobené v indickém Jaipuru. Každý kus je originál, je vyrobený ručně a díky tomu má svou vlastní osobitou energii. Žádný šperk tedy není úplně stejný a ten váš se proto může od fotografie mírně lišit.

Tento šperk je ze sterlingového stříbra ryzost 925/1000. Stříbro jako takové s čase prochází procesem oxidace, díky čemuž má tendenci přirozeně černat. Aby si šperk zachoval svou krásu a jedinečnost, vyžaduje jistou péči. Jak se o šperk nejlépe postarat, vám napoví náš průvodce.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz