Drahé kameny

 

"Všechno ve Vesmíru je vibrace. Mějte stejnou frekvenci, jako realitu, kterou chcete a takovou realitu si vytvoříte."

 

- Albert Einstein

Vyberte si šperk podle drahého kamene. Každý v sobě nese jedinečnou kvalitu. Který si vás zavolá?

Hledáte pro vás nejvhodnější šperk a nemůžete si vybrat? Začtěte se do vlastností a vibrací jednotlivých drahých kamenů z naší nabídky a najděte ten, který s vámi bude nejvíce ladit.Říká se, že drahé kameny v nás odkrývají to nejlepší, co v nás dřímá. Proto naslouchejme, pozorujme a zkoušejme vnímat energie těchto léčivých kamenů, kterým k nám tiše promlouvají.

 

Léčivá síla kamenů

Jak naznačil Albert Einstein ve svém citátu, všechno ve Vesmíru je vibrace. A tak i kameny mají svoji energii, vibrace, kterými na nás působí. Tak nás k sobě jemně a mnohdy nevědomě přitáhnou. Vytvoří se prostor, do kterého jsme vzájemně přizváni. Léčení s pomocí kamenů není náhražkou klasické medicíny, přestože má svůj odborný název – litoterapie. Nicméně jejich energetické vyzařování v nás dokáže probudit vlastní schopnost léčení, a tím můžeme tělesné a duševní problémy pozitivně a přirozenou cestou harmonizovat, nalézt vnitřní rovnováhu a uzdravovat se na všech úrovních.

Naše buňky také vysílají energii a možná už víte, že zdravá buňka vibruje jinak než ta nemocná. Kámen tak může pomoci vyladit vzájemným působením tyto frekvence, jako když ladíte rádio na nejlepší frekvenci, když zrovna chrastí. Velmi citliví lidé si toto působení dobře uvědomují a dokážou ho i fyzicky cítit.

 

 

Nevydávejte se do rukou osudu, ale žijte vědomě

Kámen sám o sobě nám štěstí nebo lásku či bohatství nepřinese. Upoutávat se na tyto vnější vlivy by bylo v tomto případě pošetilé. Ale může podpořit naši víru, zesílit individuální vibrace, vnést do našeho života radost (z krásné věci), aktivovat nebo iniciovat náš vlastní „program“, pravidelně nám připomínat, co je v životě důležité včetně toho, že světlo, které v nás dřímá, může měnit nejen náš vnitřní svět, ale i ten vnější.

Kameny nám mohou pomoci rozšířit úhel pohledu a ukázat možnost vidět nové příležitosti. Otevřít nám srdce, abychom si do života přitáhli lásku. Neboť co vyzařujeme, to i přitahujeme. Mohou se stát průvodci našeho osobního rozvoje, posilovači vůle a bdělí a vytrvalí strážníci našich záměrů, které se mají šanci díky tomu zhmotnit v realitě. A tím vším dohromady se naše životy zlepšují a my můžeme svobodně růst.

Ten pravý si vás zavolá sám

U jednotlivých kamenů se těmito vibracemi podrobněji zabýváme a každý si tak může nacítit, co s ním v aktuálním okamžiku rezonuje a co nikoli. Podle toho si můžete u nás vybrat šperk, který je pro vás nejvhodnější.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz