Zelený onyx

2 položek celkem

Cena

9501190
19501190

Značky

Materiál

Položek k zobrazení: 2
023NGCA
1 190 Kč

Čakrový, elegantní řetízek svými barvami osvěží každý outfit, potěší oči a příjemně vyladí tělo i duši. Tento náhrdelník reprezentuje věčnost (Ajanta) v...

023NGCA
124BGCA
950 Kč

Něco pro jógové nadšence nebo milovníky čaker. Minimalistický řetízkový náramek se sedmi kameny v barvách čaker se může stát připomínkou vaší životní cesty. Sunito jako ten,...

124BGCA

Zelený onyx je především ochranný kámen. Brání a ochraňuje před negativitou vědomě namířenou proti nám, v konfliktech všeho druhu. Náleží planetám Marsu a Saturnu a elementu ohně.

Onyx jako takový nás učí, že bolestí a rušením karmických příčin a následků vede přímá cesta k věčné pravdě a duchovní moudrosti. V duševní rovině nás vede k vážnosti, koncentraci a pokoře. Odebírá z těla negativní energii a má schopnost regenerovat. Zelený onyx zvyšuje sebedůvěru a sebekontrolu a léčí naše stará traumata ovlivňující současný život. Do života vnáší harmonii, klid a rovnováhu.

Účinky na tělo: Pomáhá při léčbě sluchu, zejména pro odstraňování různých šumů nebo při poruše rovnováhy. Ostří zrak a posiluje imunitní systém.

 

Drahé kameny
Drahé kameny
léčivá síla minerálů
Eko balení
Eko balení
s ohledem na planetu
Jógová symbolika
Jógová symbolika
víc než jen šperk
Ruční práce
Ruční práce
každý kus je originál
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz