Lapis

2 položek celkem

Cena

11501290
111501290

Značky

Materiál

Položek k zobrazení: 2
035NGL
1 290 Kč

Prostě jedinečný! Tento šperk z lapisů s přívěskem Om si vás získá na první pohled. Propojuje v sobě krásu a moudrost starých civilizací. Představuje dokonalou kombinaci pro...

035NGL
032NSL
1 150 Kč

Tento nádherný lapisový amulet zaujme svojí výjimečností i symbolikou!   Přináší své nositelce pozitivní energii - Virya a příležitost najít si na každém dni něco...

032NSL

Lapis je považován za ochranný kámen. Chrání nás před psychickými útoky a rychle uvolňuje stres. Náleží planetě Venuši a elementu vody.

Jeho modrá barva nás zve k duchovní praxi. Lapis je proto ideální kámen k meditaci a osobní transformaci. V jeho blízkosti se přirozeně naše tělo i dech zklidní. Při správném zacílení pozornosti do sebe sama se můžeme s lapisem vydat na cestu za poznáním naší podstaty a při denní meditační praxi prožít i procítit hluboké vnitřní poznání. V uspěchané době je tento kámen dokonalou připomínkou toho, že se každý den máme alespoň na chvíli zastavit a věnovat se sami sobě. Vede nás cestou k harmonii a vyrovnanosti, což působí blahodárně například při stavech deprese. Přátelsky posílí naši psychickou odolnost a podpoří sebeuvědomění a sebevyjádření. Učí nás mimoděk soucitu a morálním hodnotám. Pokud se cítíme bez energie a ve stavu stagnace, dokáže v nás lapis povzbudit kreativitu a odhalit nám vnitřní pravdu, která nás opět láskyplně nasměruje na "správnou cestu".

Účinky na tělo: Přisuzuje se mu mnoho léčivých účinků. Snižuje horečku, uvádí do rovnováhy krevní oběh, zmírňuje migrénové bolesti hlavy a může se stát skvělým pomocníkem při detoxikaci. Lapis také posiluje imunitní systém, příjemně působí na štítnou žlázu a hlasivky. Harmonizuje komunikační čakru a třetí oko a orgány, které jsou s těmito energetickými centry spojené.

 

Drahé kameny
Drahé kameny
léčivá síla minerálů
Eko balení
Eko balení
s ohledem na planetu
Jógová symbolika
Jógová symbolika
víc než jen šperk
Ruční práce
Ruční práce
každý kus je originál
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz