Stříbrný dvojitý řetízek s perlou a lapisem Vatayana

1 250 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
25.7.2024

Dvojitý vrstvený řetízek nebudete chtít sundat. Díky kombinaci perel a neutrální tmavě modré barvě lapisu můžete šperk využít i pro běžné nošení. Snadno se ovšem stane hvězdou vašeho večerního outfitu.  

Tento náhrdelník Vatayana (v překladu teď) může být naší kotvou přítomného okamžiku a přivádět nás tak zpátky k sobě.

Perla nám sděluje, že z každé situace můžeme vyjít silnější, něco získat, pochopit. Odráží krásu a podstatu ženy, symbolizuje nevinnost a nový začátek. Ochraňuje před nehodami nebo neštěstím. 

Lapis je ochranný kámen, kterému se přisuzuje mnoho léčivých účinků. Díky kombinaci perel a neutrální tmavě modré barvě lapisu můžete šperk využít i pro běžné nošení. Snadno se ovšem stane hvězdou vašeho večerního outfitu.  

V nabídce najdete tento řetízek i v pozlacené variantě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Naše šperky jsou vyrobené v indickém Jaipuru. Každý kus je originál, je vyrobený ručně a díky tomu má svou vlastní osobitou energii. Žádný šperk tedy není úplně stejný a ten váš se proto může od fotografie mírně lišit.

Tento šperk je ze sterlingového stříbra ryzost 925/1000. Stříbro jako takové s čase prochází procesem oxidace, díky čemuž má tendenci přirozeně černat. Aby si šperk zachoval svou krásu a jedinečnost, vyžaduje jistou péči. Jak se o šperk nejlépe postarat, vám napoví náš průvodce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Náhrdelníky
Záruka: 2 roky
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz