Stříbrný řetízek s medailonem Gyana

1 090 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
25.7.2024

Jednoduchý a přitom tak působivý. Tento medailon na delším řetízku je náš bestseller. Úžasně se kombinuje s kratšími řetízky z naší nabídky. Můžete si ho vzít do práce stejně jako na večerní party. Díky své jednoduchosti ladí se všemi styly, které jsou aktuálně v módě.

Gyana představuje moudrost. A ta začíná poznáním sebe sama. Stříbrný šperk s medailonem s jemnými linkami vás bude jemně vracet zpátky ke kořenům a poodhalovat moudrost, která v každém z nás dřímá. 

Šperk je součástí kolekce Regha, což znamená linka nebo čára. Spojuje šperky, které mají přívěsek ozdobený tenkými linkami, které symbolicky mohou připomínat naše spojení s matkou Zemí, ale také vzájemné propojení všech duší na tomto světě. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Naše šperky jsou vyrobené v indickém Jaipuru. Každý kus je originál, je vyrobený ručně a díky tomu má svou vlastní osobitou energii. Žádný šperk tedy není úplně stejný a ten váš se proto může od fotografie mírně lišit.

Tento šperk je ze sterlingového stříbra ryzost 925/1000. Stříbro jako takové s čase prochází procesem oxidace, díky čemuž má tendenci přirozeně černat. Aby si šperk zachoval svou krásu a jedinečnost, vyžaduje jistou péči. Jak se o šperk nejlépe postarat, vám napoví náš průvodce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Šperky
Délka řetízku: 49 cm + 5 cm
Materiál: Stříbro 925/1000
Velikost přívěšku: průměr 2 cm
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz