Pozlacený řetízek s medailonem Abhi

Neohodnoceno
1 290 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
13.6.2023

Prostě stylový! Tento medailon na delším řetízku je náš bestseller. Úžasně se kombinuje s kratšími řetízky z naší nabídky. Můžete si ho vzít do práce stejně jako na večerní party. Díky své jednoduchosti ladí se všemi styly, které jsou aktuálně v módě.

Abhi jako nebojácný. Beze strachu s ním můžete čelit všem životním situacím. Připomene vám, že vše, co jednou začne, také skončí. A když zmizí strach jít dál, otevřou se nám další dveře ke svobodě. 

Šperk je součástí kolekce Regha, což znamená linka nebo čára. Spojuje šperky, které mají přívěsek ozdobený tenkými linkami, které symbolicky mohou připomínat naše spojení s matkou Zemí, ale také vzájemné propojení všech duší na tomto světě. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Naše šperky jsou vyrobené v indickém Jaipuru. Každý kus je originál, je vyrobený ručně a díky tomu má svou vlastní osobitou energii. Žádný šperk tedy není úplně stejný a ten váš se proto může od fotografie mírně lišit.

Šperk ze sterlingového stříbra ryzost 925/1000, pozlacený 14ti karátovým zlatem metodou gold plated, která je nanášena galvanicky. Pozlacená vrstva se častým nošením postupně ztrácí. Aby si šperk zachoval svou krásu a jedinečnost, vyžaduje jistou péči. Jak se o šperk nejlépe postarat, vám napoví náš průvodce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Šperky
Délka řetízku: 49 cm + 5 cm
Materiál: Stříbro 925/1000 zlacené 14k zlatem
Velikost přívěšku: průměr 2 cm
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz