Pozlacený řetízek s Om Anurati

1 090 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
25.7.2024

Om na krku v pozlacení ocení zejména ženy jógou políbené. Bude vám bude slušet i připomínat důležitost laskavosti k sobě samé i ostatním. Skvěle se hodí pro všechny věkové kategorie a k jakémukoli oblečení. 

Anurati znamená láska nebo oddanost. A oddanost lásce je nejkrásnější životní záměr. Pořízením řetízku Anurati jej můžete krásně zpečetit.

Náhrdelník nenáhodně patří do kolekce OM. Pozlacený přívěsek s jogovým symbolem „ÓM“ je dokonalým doplňkem tohoto zářivého šperku. OM je mantra absolutna, sjednocení, je to prvotní zvuk, nebo také vibrace, ze které povstal celý vesmír. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Naše šperky jsou vyrobené v indickém Jaipuru. Každý kus je originál, je vyrobený ručně a díky tomu má svou vlastní osobitou energii. Žádný šperk tedy není úplně stejný a ten váš se proto může od fotografie mírně lišit.

Šperk ze sterlingového stříbra ryzost 925/1000, pozlacený 14ti karátovým zlatem metodou gold plated, která je nanášena galvanicky. Pozlacená vrstva se častým nošením postupně ztrácí. Aby si šperk zachoval svou krásu a jedinečnost, vyžaduje jistou péči. Jak se o šperk nejlépe postarat, vám napoví náš průvodce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Šperky
Délka řetízku: 42 cm + 5 cm
Materiál: Stříbro 925/1000 zlacené 14k zlatem
Velikost přívěšku: průměr 1,9 cm
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz