Pozlacený dvojitý řetízek s perlou a lapisem Shreela

1 390 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
24.6.2024

Tento elegantní dvojitý řetízek nebudete chtít sundat. Díky kombinaci perel a neutrální tmavě modré barvě lapisu můžete šperk využít i pro běžné nošení. Snadno se ovšem stane hvězdou vašeho večerního outfitu.  

Shreela, v překladu štěstí, je nám přístupné neustále, teď a tady. Tento řetízek nám může pomoci všímat si každodenních maličkostí, které nás pak budou více těšit a podílí se významně na tom, jak šťastní se cítíme celkově.  

Perla nám sděluje, že z každé situace můžeme vyjít silnější, něco získat, pochopit. Odráží krásu a podstatu ženy, symbolizuje nevinnost a nový začátek. Ochraňuje před nehodami nebo neštěstím. 

Lapis je ochranný kámen, kterému se přisuzuje mnoho léčivých účinků. Díky kombinaci perel a neutrální tmavě modré barvě lapisu můžete šperk využít i pro běžné nošení. Snadno se ovšem stane hvězdou vašeho večerního outfitu.  

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Naše šperky jsou vyrobené v indickém Jaipuru. Každý kus je originál, je vyrobený ručně a díky tomu má svou vlastní osobitou energii. Žádný šperk tedy není úplně stejný a ten váš se proto může od fotografie mírně lišit.

Šperk ze sterlingového stříbra ryzost 925/1000, pozlacený 14ti karátovým zlatem metodou gold plated, která je nanášena galvanicky. Pozlacená vrstva se častým nošením postupně ztrácí. Aby si šperk zachoval svou krásu a jedinečnost, vyžaduje jistou péči. Jak se o šperk nejlépe postarat, vám napoví náš průvodce.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Náhrdelníky
Záruka: 2 roky
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz