Pozlacený řetízek s perlou Jyoti

1 190 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
24.6.2024

Rafinovaná jemnost! Tento pozlacený řetízek s perlou nebudete chtít sundat.    

Jyoti - světlo je ve všech kulturách symbolem porozumění a intelektuálního myšlení, opakem nevědomosti neboli tmy.

Perly mají od pradávna svůj magický význam. Odráží krásu a podstatu ženy, symbolizují nevinnost i nový začátek. Tento elegantní náhrdelník bude také vaší každodenní připomínkou, že život je změna. Je třeba být pouze flexibilní a vnějším okolnostem se přizpůsobovat. Uvnitř můžete zůstat nehybné jako klidná hladina. 

Náhrdelník Jyoti patří do perlové kolekce Swati. Je dokonalým šperkem, který ve vás podpoří přirozenou flexibilitu, čistotu, pokoru a štědrost – vlastnosti, které sídlí v každém z nás a kterými bychom měli pozitivně „osvítit“ sebe i tento svět.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Naše šperky jsou vyrobené v indickém Jaipuru. Každý kus je originál, je vyrobený ručně a díky tomu má svou vlastní osobitou energii. Žádný šperk tedy není úplně stejný a ten váš se proto může od fotografie mírně lišit.

Šperk ze sterlingového stříbra ryzost 925/1000, pozlacený 14ti karátovým zlatem metodou gold plated, která je nanášena galvanicky. Pozlacená vrstva se častým nošením postupně ztrácí. Aby si šperk zachoval svou krásu a jedinečnost, vyžaduje jistou péči. Jak se o šperk nejlépe postarat, vám napoví náš průvodce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Šperky
Délka řetízku: 41 cm + 5 cm
Druh kamene: Perla
Materiál: Stříbro 925/1000 zlacené 14k zlatem
Velikost přívěšku: délka 0,7 cm
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz