Stříbrný řetízek s medailonem Damini

990 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
25.4.2024

Minimalistický, malý, ale snadno zapamatovatelný talisman, který budete rádi nosit stále u sebe.

Damini jako blesk, který prozáří oblohu při letní bouři. Stejně tak se bude vyjímat na vašem těle. Určitě jej nikdo nepřehlédne. 

Šperk je součástí kolekce Regha, což znamená linka nebo čára. Spojuje šperky, které mají přívěsek ozdobený tenkými linkami, které symbolicky mohou připomínat naše spojení s matkou Zemí, ale také vzájemné propojení všech duší na tomto světě.

Tento medailonek si můžete vzít do práce stejně jako na večerní party. Díky své jednoduchosti ladí se všemi styly, které jsou aktuálně v módě. Dobře se kombinuje s kratšími řetízky z naší nabídky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Naše šperky jsou vyrobené v indickém Jaipuru. Každý kus je originál, je vyrobený ručně a díky tomu má svou vlastní osobitou energii. Žádný šperk tedy není úplně stejný a ten váš se proto může od fotografie mírně lišit.

Tento šperk je ze sterlingového stříbra ryzost 925/1000. Stříbro jako takové s čase prochází procesem oxidace, díky čemuž má tendenci přirozeně černat. Aby si šperk zachoval svou krásu a jedinečnost, vyžaduje jistou péči. Jak se o šperk nejlépe postarat, vám napoví náš průvodce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Šperky
Délka řetízku: 49 cm + 5 cm
Materiál: Stříbro 925/1000
Velikost přívěšku: průměr 1,2 cm
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz