Pozlacený náramek s citrínem Jagrati

950 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
24.6.2024

Jednoduchý a přitom tak působivý. Řetízkový náramek s citrínem skvěle doplní jakýkoli outfit. 

Jagrati představuje vědomí a probuzení. A probuzení je jako rozpomenutí. Šperk Jagrati se může stát odrazovým můstkem k vašemu novému Já.

Citrín, který je dominantou tohoto pozlaceného náramku, nás trpělivě učí pracovat se strachy, sebeúctou i špatnými náladami. Svou energií přitahuje prosperitu, hojnost a úspěch. Z toho důvodu jsme náramek zařadili  do kolekce Riddhi, což v překladu znamená hojnost. Ta může člověku do života přijít až ve chvíli, kdy ji pociťuje. Nikdy nepřijde jen tak, když jí chceme z pocitu nedostatku. Energie citrínu má v tomto ohledu podporující tendenci. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Naše šperky jsou vyrobené v indickém Jaipuru. Každý kus je originál, je vyrobený ručně a díky tomu má svou vlastní osobitou energii. Žádný šperk tedy není úplně stejný a ten váš se proto může od fotografie mírně lišit.

Tento šperk je ze sterlingového stříbra ryzost 925/1000, pozlacený 14ti karátovým zlatem metodou gold plated, která je nanášena galvanicky. Pozlacená vrstva se častým nošením postupně ztrácí. Aby si šperk zachoval svou krásu a jedinečnost, vyžaduje jistou péči. Jak se o šperk nejlépe postarat, vám napoví náš průvodce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Šperky
Druh kamene: Citrín
Materiál: Stříbro 925/1000 zlacené 14k zlatem
Velikost přívěšku: průměr 0,9 cm
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz