Pozlacený náramek s měsíčním kamenem Pranaya

950 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
24.6.2024

Tento nádherný šperk je dokonalým ztělesněním lásky. Zamilujete se do něj na první pohled.

Pranaya znamená láska. Pravá láska nemá žádné přívlastky ani žádné podmínky. A každé slovo, kterým bychom ji chtěli popsat, je zbytečné a nepřesné.  

Měsíční kámen, který dominuje náramku, je kamenem jemné, ženské duše. Archetypální symbol lásky, empatie a intuice. Samotný měsíc symbolizuje magii, která přeje každému novému počátku. A každý takový okamžik v životě nabízí příležitost k růstu a pohybu vpřed.

Tento pozlacený náramek s měsíčním kamenem Pranaya je pozvánkou zazářit ve svém plném výrazu a vkročit do své celistvosti. Je součástí kolekce CHANDINI neboli měsíční zářeStejně jako nás měsíc doprovází svým světlem při nočních vycházkách, stane se tento stříbrný náramek vaším něžným spojencem a zářivým společníkem, ať se ocitnete kdekoli.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Naše šperky jsou vyrobené v indickém Jaipuru. Každý kus je originál, je vyrobený ručně a díky tomu má svou vlastní osobitou energii. Žádný šperk tedy není úplně stejný a ten váš se proto může od fotografie mírně lišit.

Šperk ze sterlingového stříbra ryzost 925/1000, pozlacený 14ti karátovým zlatem metodou gold plated, která je nanášena galvanicky. Pozlacená vrstva se častým nošením postupně ztrácí. Aby si šperk zachoval svou krásu a jedinečnost, vyžaduje jistou péči. Jak se o šperk nejlépe postarat, vám napoví náš průvodce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Šperky
Délka řetízku: 17 cm + 3 cm
Druh kamene: Měsíční kámen
Materiál: Stříbro 925/1000 zlacené 14k zlatem
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz