Pozlacený náramek s opály Maitri

950 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
25.4.2024

Elegantní pozlacený náramek Maitri symbolizuje přívětivost. Růžový opál je podle lidových tradic kamenem srdečnosti, lásky, naděje a úspěchu. Náramek tedy harmonicky propojuje všechny tyto vlastnosti a stane se něžným doplňkem ženského outfitu. 

Šperk patří do kolekce Surmani, což je v překladu vzácný kámen, za který byl od nepaměti považován. Tiší neklid a citová vzrušení. Trpělivě nás učí žít v přítomném čase s nadhledem. Pomáhá také překonat ostych a trému a podporuje naši láskyplnou pozornost vůči všemu živému.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Naše šperky jsou vyrobené v indickém Jaipuru. Každý kus je originál, je vyrobený ručně a díky tomu má svou vlastní osobitou energii. Žádný šperk tedy není úplně stejný a ten váš se proto může od fotografie mírně lišit.

Šperk ze sterlingového stříbra ryzost 925/1000, pozlacený 14ti karátovým zlatem metodou gold plated, která je nanášena galvanicky. Pozlacená vrstva se častým nošením postupně ztrácí. Aby si šperk zachoval svou krásu a jedinečnost, vyžaduje jistou péči. Jak se o šperk nejlépe postarat, vám napoví náš průvodce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Šperky
Délka řetízku: 17 cm + 3 cm
Druh kamene: Růžový opál
Materiál: Stříbro 925/1000 zlacené 14k zlatem
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz