Pozlacený náramek s křišťálem Neera

950 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
24.6.2024

Jemný a ženský řetízkový náramek podtrhne vaši jedinečnost. Vypadá hezky samostatně i v kombinaci s dalšími náramky.

Neera je voda. Živel, ze kterého jsme stvořeni. Něžná, očistná, osvěžující a rozjasňující každý den, každou situaci. Splyne s vámi stejně jako tento elegantní pozlacený náramek.

Křišťál je dominantou šperku. Kámen zosobnňuje čistotu ve všech rovinách a formách. V bílém světle je obsaženo celé spektrum barev. Křišťál také symbolizuje světlo na Zemi a jeho léčivou energii.

Tento pozlacený náramek s křišťálem Neera je pozvánkou zazářit ve svém plném výrazu a vkročit do své celistvosti. Je součástí kolekce MANDALA neboli magický kruh. V Indii symbolizuje vesmír a využívá se k meditaci i při rituálech. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Naše šperky jsou vyrobené v indickém Jaipuru. Každý kus je originál, je vyrobený ručně a díky tomu má svou vlastní osobitou energii. Žádný šperk tedy není úplně stejný a ten váš se proto může od fotografie mírně lišit.

Šperk ze sterlingového stříbra ryzost 925/1000, pozlacený 14ti karátovým zlatem metodou gold plated, která je nanášena galvanicky. Pozlacená vrstva se častým nošením postupně ztrácí. Aby si šperk zachoval svou krásu a jedinečnost, vyžaduje jistou péči. Jak se o šperk nejlépe postarat, vám napoví náš průvodce.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz