Pozlacený náramek s měsíčním kamenem Kriya

950 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
25.7.2024

V jednoduchosti je krása. Jemný řetízkový náramek bude vypadat hezky jako solitér i v kombinaci s jinými šperky.

Kriya symbolizuje čin. Je lepší cokoli dělat, než zůstávat na místě. Jakýkoli čin vede k prožitku a ten zase ke zkušenosti. A o tom je život.

Měsíční kámen  je kamenem jemné, ženské duše. Symbol lásky, empatie a intuice. Samotný měsíc reprezentuje magii, která přeje každému novému počátku. A každý takový okamžik v životě nabízí příležitost k růstu a pohybu vpřed.

Tento pozlacený náramek s měsíčním kamenem Kriya je pozvánkou zazářit ve svém plném výrazu. Je součástí kolekce MANDALA neboli magický kruh. V Indii symbolizuje vesmír a využívá se k meditaci i při rituálech. Představuje duchovní cestu člověka, obrácení pozornosti zvenku dovnitř.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Naše šperky jsou vyrobené v indickém Jaipuru. Každý kus je originál, je vyrobený ručně a díky tomu má svou vlastní osobitou energii. Žádný šperk tedy není úplně stejný a ten váš se proto může od fotografie mírně lišit.

Šperk ze sterlingového stříbra ryzost 925/1000, pozlacený 14ti karátovým zlatem metodou gold plated, která je nanášena galvanicky. Pozlacená vrstva se častým nošením postupně ztrácí. Aby si šperk zachoval svou krásu a jedinečnost, vyžaduje jistou péči. Jak se o šperk nejlépe postarat, vám napoví náš průvodce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Šperky
Druh kamene: Měsíční kámen
Materiál: Stříbro 925/1000 zlacené 14k zlatem
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz