Pozlacený náramek s růženínem Nisimo

950 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
25.4.2024

Zlato a růženín, ideální kombinace. Potěší nejen romantické duše. Vypadá krásně samostatně i v kombinaci s dalšími šperky. 

Nisimo představuje neomezenost. Tento pozlacený náramek je tak pomyslnou vstupenkou k nekonečné svobodě bez hranic. 

Kulatý tvar přívěsku připomíná opakující se cyklus života. Jemný šperk vyniká výrazným přívěskem s růženínem, jehož energie naplní každý váš den láskou, odvahou a klidem. Protože tohle růženín umí. 

Kolekce PREETI, do které pozlacený náramek s růženínem Nisimo patří, znamená v překladu láska - nekonečná, věčná a uzdravující síla, která si neklade žádné podmínky. Šperk se tak stane pomyslným amuletem připomínajícím to, co je v životě nejdůležitější. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Naše šperky jsou vyrobené v indickém Jaipuru. Každý kus je originál, je vyrobený ručně a díky tomu má svou vlastní osobitou energii. Žádný šperk tedy není úplně stejný a ten váš se proto může od fotografie mírně lišit.

Šperk ze sterlingového stříbra ryzost 925/1000, pozlacený 14ti karátovým zlatem metodou gold plated, která je nanášena galvanicky. Pozlacená vrstva se častým nošením postupně ztrácí. Aby si šperk zachoval svou krásu a jedinečnost, vyžaduje jistou péči. Jak se o šperk nejlépe postarat, vám napoví náš průvodce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Šperky
Druh kamene: Růženín
Materiál: Stříbro 925/1000 zlacené 14k zlatem
Velikost kamene: Průměr 0,8 cm
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz