Pozlacený náhrdelník s černým spinelem Gauri

1 150 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
24.6.2024

Gauri je bohyně dlouhověkosti. A jako bohyně se budete s tímto náhrdelníkem i cítit. Černý spinel uklidní rozbouřené emoce a nastolí vnitřní klid a řád. Jak prožijete zbytek života, je už na vás. Gauri se stane vaším amuletem i ochráncem na vaší cestě.

Černý spinel nabízí kromě zklidnění i další energetickou podporu. Kámen vyzařuje sílu a sebedůvěru, mírní obavy a nejistotu, rozvíjí kreativitu a fantazii. Tento šperk je součástí kolekce Paras, která představuje magický kámen. Náhrdelník spolehlivě vynikne na každé ženě a stane se nepřehlédnutelným stejně jako vy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Naše šperky jsou vyrobené v indickém Jaipuru. Každý kus je originál, je vyrobený ručně a díky tomu má svou vlastní osobitou energii. Žádný šperk tedy není úplně stejný a ten váš se proto může od fotografie mírně lišit.

Šperk ze sterlingového stříbra ryzost 925/1000, pozlacený 14ti karátovým zlatem metodou gold plated, která je nanášena galvanicky. Pozlacená vrstva se častým nošením postupně ztrácí. Aby si šperk zachoval svou krásu a jedinečnost, vyžaduje jistou péči. Jak se o šperk nejlépe postarat, vám napoví náš průvodce.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz