Pozlacený náhrdelník s černými spinely Isha

1 290 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
23.5.2024
Tento elegantní řetízek spolehlivě vynikne na každé dekoltu a je možné ho kombinovat podle nálady s dalšími šperky. Pomůže vám nechat vše plynout, nechat věci se dít. 
 
Isha představuje hledání. Někdy je právě hledání a snaha cokoli najít největší překážkou samotného procesu. Stačí všechno pustit a ono to přijde k nám samo.

Pozlacený náhrdelník s černými spinely Isha je součástí kolekce Prashanti, která symbolizuje klid a mír. Vybrané šperky z této kolekce mají být pro nás symbolickou připomínkou, abychom nezapomínali během dne co nejčastěji relaxovat a vnímat klid. Když se to naučíme, bude nás tento klid následovat jako stín - stane se naší součástí.

Černý spinel nabízí kromě zklidnění i další energetickou podporu. Černý kámen vyzařuje sílu a sebedůvěru, mírní obavy a nejistotu, rozvíjí kreativitu a fantazii. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Naše šperky jsou vyrobené v indickém Jaipuru. Každý kus je originál, je vyrobený ručně a díky tomu má svou vlastní osobitou energii. Žádný šperk tedy není úplně stejný a ten váš se proto může od fotografie mírně lišit.

Šperk ze sterlingového stříbra ryzost 925/1000, pozlacený 14ti karátovým zlatem metodou gold plated, která je nanášena galvanicky. Pozlacená vrstva se častým nošením postupně ztrácí. Aby si šperk zachoval svou krásu a jedinečnost, vyžaduje jistou péči. Jak se o šperk nejlépe postarat, vám napoví náš průvodce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Šperky
Délka řetízku: 41 cm + 5 cm
Druh kamene: Černý spinel
Materiál: Stříbro 925/1000 zlacené 14k zlatem
Velikost přívěšku: délka všech kamenů 2,5 cm
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz