Pozlacený náhrdelník s opály Shanta

1 290 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
25.4.2024

Pozlacený řetízek Shanta prozáří a rozjasní každý váš den, ať v něm máte prožít cokoli.

Shanta znamená v překladu mír. Aby nastal na světe klid a mír, je třeba jej nastolit nejprve v nás. Pozlacený řetízek Shanta vám vždy připomene, co je důležité a pomůže vám zklidnit se v jakékoli situaci.

Dominuje mu růžový opál, kámen srdečnosti, lásky, naděje a úspěchu.

Náhrdelník patří do kolekce Surmani, což je v překladu vzácný kámen, za který byl růžový opál od nepaměti považován. Trpělivě nás učí lásce, nesobeckému jednání, podporuje náklonnost a empatii. Podněcuje ke kreativitě a novým nápadům. Zklidňuje, přináší rovnováhu, rozpouští zábrany a pomáhá překonávat trému. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Naše šperky jsou vyrobené v indickém Jaipuru. Každý kus je originál, je vyrobený ručně a díky tomu má svou vlastní osobitou energii. Žádný šperk tedy není úplně stejný a ten váš se proto může od fotografie mírně lišit.

Šperk ze sterlingového stříbra ryzost 925/1000, pozlacený 14ti karátovým zlatem metodou gold plated, která je nanášena galvanicky. Pozlacená vrstva se častým nošením postupně ztrácí. Aby si šperk zachoval svou krásu a jedinečnost, vyžaduje jistou péči. Jak se o šperk nejlépe postarat, vám napoví náš průvodce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Šperky
Délka řetízku: 42 cm + 5 cm
Druh kamene: Růžový opál
Materiál: Stříbro 925/1000 zlacené 14k zlatem
Velikost přívěšku: délka všech kamenů 2,3 cm
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz