Pozlacený řetízek s křišťálem Manapa

1 090 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
24.6.2024

Prostě jedinečný! Romantický a současně moderní. Udělejte si radost, ať už slavíte narozeniny, pracovní úspěch nebo třeba jen čtvrtek.  

Manapa je krása. Něžná, čistá, osvěžující a rozjasňující každý den, každou situaci. Stejně jako tento elegantní pozlacený řetízek.

Křišťál, který je dominantou šperku zosobňuje čistotu ve všech rovinách a formách, posiluje sebevědomí, zklidňuje. Tento pozlacený řetízek s křišťálem Manapa je pozvánkou zazářit ve svém plném výrazu a vkročit do své celistvosti.

Je součástí kolekce MANDALA neboli magický kruh. V Indii symbolizuje vesmír a využívá se k meditaci i při rituálech. Představuje duchovní cestu člověka, obrácení pozornosti zvenku dovnitř.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Naše šperky jsou vyrobené v indickém Jaipuru. Každý kus je originál, je vyrobený ručně a díky tomu má svou vlastní osobitou energii. Žádný šperk tedy není úplně stejný a ten váš se proto může od fotografie mírně lišit.

Šperk ze sterlingového stříbra ryzost 925/1000, pozlacený 14ti karátovým zlatem metodou gold plated, která je nanášena galvanicky. Pozlacená vrstva se častým nošením postupně ztrácí. Aby si šperk zachoval svou krásu a jedinečnost, vyžaduje jistou péči. Jak se o šperk nejlépe postarat, vám napoví náš průvodce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Šperky
Délka řetízku: 50 cm + 5 cm
Druh kamene: Křišťál
Materiál: Stříbro 925/1000 zlacené 14k zlatem
Velikost přívěšku: kroužek o průměru 1,4 cm
Velikost kamene: Průměr 0,8 cm
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz