Stříbrné náušnice s citrínem Shola

790 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
8.3.2024

Objevte jedinečnou barvou citrínu, která oživí každý váš outfit.

Shola je plamen. Žlutý citrín náleží Slunci a elementu ohně. Potřebujeme-li v životě povzbudit a přitáhnout si pozitivní změny, jsou stříbrné náušnice Shola tím nejlepším dárkem i společníkem.

Citrín, který je dominantou náušnic, nás trpělivě učí pracovat se strachy, sebeúctou i špatnými náladami. Přitahuje prosperitu, hojnost a úspěch. Proto patří do kolekce Riddhi, hojnosti. Ta může člověku do života přijít až ve chvíli, kdy ji pociťuje. Nikdy nepřijde jen tak, když jí chceme z pocitu nedostatku. Energie citrínu má v tomto ohledu podporující tendenci. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Naše šperky jsou vyrobené v indickém Jaipuru. Každý kus je originál, je vyrobený ručně a díky tomu má svou vlastní osobitou energii. Žádný šperk tedy není úplně stejný a ten váš se proto může od fotografie mírně lišit.

Tento šperk je ze sterlingového stříbra ryzost 925/1000. Stříbro jako takové s čase prochází procesem oxidace, díky čemuž má tendenci přirozeně černat. Aby si šperk zachoval svou krásu a jedinečnost, vyžaduje jistou péči. Jak se o šperk nejlépe postarat, vám napoví náš průvodce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Šperky
Druh kamene: Citrín
Materiál: Stříbro 925/1000
Druh náušnic: Pecky
Velikost náušnice: Průměr 1 cm
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz