Stříbrné náušnice s růženínem Samasta

690 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
26.9.2023

V jednoduchosti je krása. Spojí-li se jednoduchost a nadčasovost, vznikne šperk, který přežije jakoukoli dobu. Stříbrné náušnice s růženínem proto nevyjdou z módy nikdy. Vhodné jako hlavní náušnice, ale také pro další ušní dírku. 

Samasta znamená celek nebo kompletní. Naši vlastní celistvost můžeme pocítit, když jsme ukotveni pevně sami v sobě, vnímáme klid a harmonii a vnější vlivy se nás nemohou dotknout. A stejnou vibraci má i kámen růženín, který je dominantou těchto překrásných náušnic. 

Vyzařují čistou a půvabnou ženskost, proto je nelze  přehlédnout. Patří do kolekce SARALYA, která představuje jednoduchou a zaručenou eleganci, která sluší všem ženám.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Naše šperky jsou vyrobené v indickém Jaipuru. Každý kus je originál, je vyrobený ručně a díky tomu má svou vlastní osobitou energii. Žádný šperk tedy není úplně stejný a ten váš se proto může od fotografie mírně lišit.

Šperk je ze sterlingové stříbra ryzost 925/1000. Stříbro jako takové s čase prochází procesem oxidace, díky čemuž má tendenci přirozeně černat. Aby si šperk zachoval svou krásu a jedinečnost, vyžaduje jistou péči. Jak se o šperk nejlépe postarat, vám napoví náš průvodce.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Šperky
Druh kamene: Růženín
Materiál: Stříbro 925/1000
Druh náušnic: Pecky
Velikost náušnice: Průměr 0,7 cm
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz