Stříbrný náramek s černými spinely Veero

850 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
24.6.2024

Malé broušené kamínky černého spinelu na řetízku jako připomínka odvahy jednat podle sama sebe.
 
Veero představuje odvahu. Černý spinel dodá své nositelce sebedůvěru, vyrovnanost a klid. Dokonalá symbióza pro moderní ženu, která chce žít svůj život beze strachu a naplno. Dejte svůj postoj světu najevo!

Stříbrný náramek Veero je součástí kolekce Prashanti, která symbolizuje klid a mír. Vybrané šperky z tého kolekce mají být pro nás symbolickou připomínkou, abychom nezapomínali během dne co nejčastěji hluboce relaxovat a vnímat klid. Když se to naučíme, bude nás tento klid následovat jako stín - stane se naší součástí. Někdy zkrátka stačí jen zavnímat a nasát. S náramkem Veero to bude snadné.

Černý spinel nabízí kromě zklidnění i další energetickou podporu. Když si náramek nasadíte, pocítíte rozdíl. Černý kámen vyzařuje sílu a sebedůvěru, mírní obavy a nejistotu, rozvíjí kreativitu a fantazii. Tento šperk spolehlivě vynikne na každé ruce a stane se nepřehlédnutelným stejně jako vy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Naše šperky jsou vyrobené v indickém Jaipuru. Každý kus je originál, je vyrobený ručně a díky tomu má svou vlastní osobitou energii. Žádný šperk tedy není úplně stejný a ten váš se proto může od fotografie mírně lišit.

Přívěsek náhrdelníku je ze sterlingového stříbra ryzost 925/1000. Stříbro jako takové s čase prochází procesem oxidace, díky čemuž má tendenci přirozeně černat. Aby si šperk zachoval svou krásu a jedinečnost, vyžaduje jistou péči. Jak se o šperk nejlépe postarat, vám napoví náš průvodce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Šperky
Délka řetízku: 17 cm + 3 cm
Druh kamene: Černý spinel
Materiál: Stříbro 925/1000
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz