Stříbrný náramek s citrínem Uti

850 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
24.6.2024

Nadčasový, minimalistický, elegantní. Tento náramek vás nadchne svým jednoduchým designem.
 
Co vyzařujeme, to se nám vrátí. Uti znamená laskavý. Pokud budeme vyzařovat dobrotu a srdečnost, určitě nám to život nezapomene. Náramek Uti vám tohle může vždy připomenout.
 
Dominantou šperku je kámen citrín, od nepaměti ctěný jako kámen slunce. Jemná zlatavá zář citrínu vnese do vašeho života vnitřní klid, pocit plného zdraví, svěžesti a bezpečí.
Tento elegantní stříbrný řetízek zdobený citrínem Uti je součástí kolekce MANDALA (magický kruh). V Indii symbolizuje vesmír a využívá se k meditaci i při rituálech. Představuje duchovní cestu člověka, obrácení pozornosti zvenku dovnitř.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Naše šperky jsou vyrobené v indickém Jaipuru. Každý kus je originál, je vyrobený ručně a díky tomu má svou vlastní osobitou energii. Žádný šperk tedy není úplně stejný a ten váš se proto může od fotografie mírně lišit.

Přívěsek náhrdelníku je ze sterlingového stříbra ryzost 925/1000. Stříbro jako takové s časem prochází procesem oxidace, díky čemuž má tendenci přirozeně černat. Aby si šperk zachoval svou krásu a jedinečnost, vyžaduje jistou péči. Jak se o šperk nejlépe postarat, vám napoví náš průvodce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Šperky
Druh kamene: Citrín
Materiál: Stříbro 925/1000
Velikost přívěšku: kroužek o průměru 1 cm
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz