Stříbrný náramek s měsíčním kamenem Ida

850 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
25.4.2024

Tento minimalistický stříbrný náramek s měsíčním kamenem je pozvánkou zářit ve svém plném výrazu a vkročit do své celistvosti.

Ida jako posvátný oheň. Už naši předkové považovali posvátný oheň za symbol transformace. Řetízkový náramek podpoří váš osobní růst a nechá naplno vyniknout vaši vnitřní krásu.

Měsíční kámen, který náramek zdobí, je kamenem jemné, ženské duše. Archetypální symbol lásky, empatie a intuice. Samotný měsíc symbolizuje magii, která přeje každému novému počátku. A každý takový okamžik v životě nabízí příležitost k růstu a pohybu vpřed.

Je součástí kolekce CHANDINI neboli měsíční zářeStejně jako nás měsíc doprovází svým světlem při nočních vycházkách, stane se tento stříbrný náramek vaším spojencem a zářivým společníkem, ať se ocitnete kdekoli.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Naše šperky jsou vyrobené v indickém Jaipuru. Každý kus je originál, je vyrobený ručně a díky tomu má svou vlastní osobitou energii. Žádný šperk tedy není úplně stejný a ten váš se proto může od fotografie mírně lišit.

Přívěsek náhrdelníku je ze sterlingového stříbra ryzost 925/1000. Stříbro jako takové s časem prochází procesem oxidace, díky čemuž má tendenci přirozeně černat. Aby si šperk zachoval svou krásu a jedinečnost, vyžaduje jistou péči. Jak se o šperk nejlépe postarat, vám napoví náš průvodce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Šperky
Druh kamene: Měsíční kámen
Materiál: Stříbro 925/1000
Velikost přívěšku: průměr 0,9 cm
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz