Stříbrný prsten s černým spinelem Rajani

1 150 Kč
Skladem
Varianta
Můžeme doručit do:
23.5.2024

Dvojitý, originální prsten s černým spinelem doplní elegantně váš outfit, ať už půjdete kamkoli.  

Rajani znamená královna nebo královna noci. Tenhle prsten vám rozhodně svou krásou i rafinovaností učaruje, stejně jako vyzařující energie spinelu, a probudí ve vás vlastnosti hodné skutečné panovnice.

Dominantou prstenu je černý spinel. Vyzařuje nekompromisní až uhrančivou sílu, která ovšem ve svém paradoxu dokáže dokonale uklidnit i v těch nejkrizovějších situacích. 

Prsten Rajani patří do kolekce Akhand, což znamená v překladu celek. Kruh, který se uzavírá a zároveň nemá počátek ani konec. Symbolika je i ve dvojitém kruhu, který ze šperku činí neotřelý a nadčasový prsten. Jednoduchý kroužek symbol mužské energie a kroužek s kamenem té ženské. Vzájemně se skvěle doplňují, jako partneři v životě. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Naše šperky jsou vyrobené v indickém Jaipuru. Každý kus je originál, je vyrobený ručně a díky tomu má svou vlastní osobitou energii. Žádný šperk tedy není úplně stejný a ten váš se proto může od fotografie mírně lišit.

Tento šperk je ze sterlingového stříbra ryzost 925/1000. Stříbro jako takové s čase prochází procesem oxidace, díky čemuž má tendenci přirozeně černat. Aby si šperk zachoval svou krásu a jedinečnost, vyžaduje jistou péči. Jak se o šperk nejlépe postarat, vám napoví náš průvodce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Šperky
Druh kamene: Černý spinel
Materiál: Stříbro 925/1000
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz