Stříbrný náhrdelník s černými spinely Nisha

1 150 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
23.5.2024
Minimalistický stříbrný řetízek zdobený černými spinely je jako tichá noc (Nisha), která vás láskyplně obklopí a obejme. Budete se s ním cítit sebevědomě a zároveň velmi žensky. Skvěle se kombinuje s dalšími šperky.

Stříbrný náhrdelník Nisha je součástí kolekce Prashanti, která symbolizuje klid a mír. Vybrané šperky z tého kolekce mají být pro nás symbolickou připomínkou, abychom nezapomínali během dne co nejčastěji hluboce relaxovat a vnímat klid. Když se to naučíme, bude nás tento klid následovat jako stín - stane se naší součástí. Někdy zkrátka stačí jen zavnímat a nasát. S tímto řetízkem to bude snadné.

Černý spinel nabízí kromě zklidnění i další energetickou podporu. Když si náramek nasadíte, pocítíte rozdíl. Černý kámen vyzařuje sílu a sebedůvěru, mírní obavy a nejistotu, rozvíjí kreativitu a fantazii. Spolehlivě vynikne na každé ženě a stane se nepřehlédnutelným stejně jako vy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Naše šperky jsou vyrobené v indickém Jaipuru. Každý kus je originál, je vyrobený ručně a díky tomu má svou vlastní osobitou energii. Žádný šperk tedy není úplně stejný a ten váš se proto může od fotografie mírně lišit.

Tento šperk je ze sterlingového stříbra ryzost 925/1000. Stříbro jako takové s čase prochází procesem oxidace, díky čemuž má tendenci přirozeně černat. Aby si šperk zachoval svou krásu a jedinečnost, vyžaduje jistou péči. Jak se o šperk nejlépe postarat, vám napoví náš průvodce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Šperky
Délka řetízku: 41 cm + 5 cm
Druh kamene: Černý spinel
Materiál: Stříbro 925/1000
Velikost přívěšku: délka všech kamenů 2,5 cm
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz