Stříbrný náhrdelník s lotosem a citrínem Garima

990 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
24.6.2024

Lotos a citrín na stříbře jsou báječnou kombinací pro jakoukoli příležitost. Vnesou do vašeho dne radost z hojnosti a podpoří vás svou energií i v době, kdy ji budete potřebovat. Navenek krásný jemný šperk ukrývá moudrost a symboliku starých civilizací.

Garima je v překladu vznešenost, ušlechtilost. Tento stříbrný náhrdelník s lotosem a citrínem vám tyto kvality bude neustále připomínat. 

Citrín nás trpělivě učí pracovat se strachy, sebeúctou i špatnými náladami. Přitahuje prosperitu, hojnost a úspěch.

Náhrdelník patří do lotosové kolekce AbjiniLotos, symbol moudrosti, krásy, čistoty i transformace může pomáhat zvědomovat nevědomé.  


Detailní informace

Detailní popis produktu

Naše šperky jsou vyrobené v indickém Jaipuru. Každý kus je originál, je vyrobený ručně a díky tomu má svou vlastní osobitou energii. Žádný šperk tedy není úplně stejný a ten váš se proto může od fotografie mírně lišit.

Tento šperk je ze sterlingového stříbra ryzost 925/1000. Stříbro jako takové s čase prochází procesem oxidace, díky čemuž má tendenci přirozeně černat. Aby si šperk zachoval svou krásu a jedinečnost, vyžaduje jistou péči. Jak se o šperk nejlépe postarat, vám napoví náš průvodce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Šperky
Délka řetízku: 41 cm + 5 cm
Druh kamene: Citrín
Materiál: Stříbro 925/1000
Velikost přívěšku: vč. kamene 4 cm x 1,8 cm
Velikost kamene: 0,9 cm
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz