Stříbrný náhrdelník s lotosem a olivínem Lila

990 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
24.6.2024
Lotos a olivín na stříbře je báječná kombinace pro jakoukoli příležitost. Navenek krásný šperk, ukrývající moudrost a symboliku starých civilizací.
 
Lila - spontánní, hravá, autentická. Lila nám říká, abychom opustili omezující přesvědčení a šli za svými sny, inspiruje nás, abychom následovali dítě v nás, naši kreativitu a spontánnost.
 
Zelený olivín přirozeně přitáhne zrak ostatních a pomůže podpořit zdravé sebevědomí. Uklidňuje a rozpouští napětí. Detoxikuje a uzdravuje, neboť energeticky podporuje srdeční čakru.
 
Náhrdelník patří do lotosové kolekce Abjini, která nás symbolicky vede z temnoty do světla, z neznalosti do poznání.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Naše šperky jsou vyrobené v indickém Jaipuru. Každý kus je originál, je vyrobený ručně a díky tomu má svou vlastní osobitou energii. Žádný šperk tedy není úplně stejný a ten váš se proto může od fotografie mírně lišit.

Tento šperk je ze sterlingového stříbra ryzost 925/1000. Stříbro jako takové s čase prochází procesem oxidace, díky čemuž má tendenci přirozeně černat. Aby si šperk zachoval svou krásu a jedinečnost, vyžaduje jistou péči. Jak se o šperk nejlépe postarat, vám napoví náš průvodce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Šperky
Záruka: 2 roky
Délka řetízku: 40 cm + 5 cm
Druh kamene: Olivín
Materiál: Stříbro 925/1000
Velikost přívěšku: 3,5 cm x 1,8 cm
Velikost kamene: 0,5 cm
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz