Stříbrné náušnice s perlou Meera

890 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
25.7.2024

Oblíbené nadčasové náušnice ve stříbrné variantě, které je možné nosit dvěma způsoby. S perlou nebo bez, jen jako jednoduchý kroužek.

Meera jako básník. A stejně jako k básníkovi patří poezie, k ženě patří bílé perly. 

Perla nám sděluje, že z každé situace můžeme vyjít silnější, něco získat, pochopit. Odráží krásu a podstatu ženy, symbolizuje nevinnost a nový začátek.
 
Patří do perlové kolekce Swati. Jsou dokonalým šperkem, který ve vás podpoří přirozenou flexibilitu, čistotu, pokoru a štědrost – vlastnosti, které sídlí v každém z nás a kterými bychom měli pozitivně „osvítit“ sebe i tento svět.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Naše šperky jsou vyrobené v indickém Jaipuru. Každý kus je originál, je vyrobený ručně a díky tomu má svou vlastní osobitou energii. Žádný šperk tedy není úplně stejný a ten váš se proto může od fotografie mírně lišit.

Tento šperk je ze sterlingového stříbra ryzost 925/1000. Stříbro jako takové s čase prochází procesem oxidace, díky čemuž má tendenci přirozeně černat. Aby si šperk zachoval svou krásu a jedinečnost, vyžaduje jistou péči. Jak se o šperk nejlépe postarat, vám napoví náš průvodce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Šperky
Druh kamene: Perla
Materiál: Stříbro 925/1000
Délka náušnice: 2,8 cm
Druh náušnic: Kroužky
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz