Stříbrné náušnice s ametystem a měsíčním kamenem Sati

990 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
25.4.2024

Jemné, romantické i nadčasové. Náušnice Sati s dvěma různými drahými kameny jsou nádherným ženským šperkem, který nepřehlédne žádné oko. Stanou se krásným doplňkem pro jakoukoli příležitost.

Sati jsou jako vzpomínky. A vzpomínky jsou tím, co v nás znovu probouzí to, co jsme prožili. Stejně jako prožitky nám nikdo nevezme, stanou se naší součástí. A to platí i pro náušnice Sati. Tyto něžné, třpytivé, neuvěřitelně ženské krásky, které tiše promlouvají skrze prameny vlasů k našemu okolí, si jednoduše zamilujete. Ametyst a měsíční kámen podpoří jemně vaše záměry a manifestace.

Ashru je v překladu slza. Odráží tvary kamenů, které dominují šperkům z této kolekce. Slza symbolizuje čistotu, dynamiku, přicházející změnu. A změny nás posouvají na naší cestě životem. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Naše šperky jsou vyrobené v indickém Jaipuru. Každý kus je originál, je vyrobený ručně a díky tomu má svou vlastní osobitou energii. Žádný šperk tedy není úplně stejný a ten váš se proto může od fotografie mírně lišit.

Tento šperk je ze sterlingového stříbra ryzost 925/1000. Stříbro jako takové s čase prochází procesem oxidace, díky čemuž má tendenci přirozeně černat. Aby si šperk zachoval svou krásu a jedinečnost, vyžaduje jistou péči. Jak se o šperk nejlépe postarat, vám napoví náš průvodce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Šperky
Druh kamene: Ametyst, Růženín
Materiál: Stříbro 925/1000
Druh náušnic: Visací
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz