Stříbrný náhrdelník s růžovým opálem Surta

1 150 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
25.7.2024

Jemný a velmi ženský, stříbrný řetízek s kamínky opálů vás zkrášlí i zklidní zároveň. Bude vypadat skvěle sám o sobě, bude mu to ale slušet i s dalšími náhrdelníky. Skvělá kombinace je s delším řetízkem s medailonem Gyana

Surta v překladu meditace je skvělý nástroj poznání a zklidnění. Tento decentní šperk vás může učit "jen tak být". Nádech, výdech a tady a teď. Ke klidu pomáhá i růžový opál, který vám zároveň dodá odvahy a hlavně hodně lásky. 

Náhrdelník patří do kolekce Surmani, což je v překladu vzácný kámen, za který byl růžový opál od nepaměti považován. Trpělivě nás učí laskavosti, nesobeckému jednání, podporuje náklonnost a empatii. Podněcuje ke kreativitě a novým nápadům. 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Naše šperky jsou vyrobené v indickém Jaipuru. Každý kus je originál, je vyrobený ručně a díky tomu má svou vlastní osobitou energii. Žádný šperk tedy není úplně stejný a ten váš se proto může od fotografie mírně lišit.

Tento šperk je ze sterlingového stříbra ryzost 925/1000. Stříbro jako takové s čase prochází procesem oxidace, díky čemuž má tendenci přirozeně černat. Aby si šperk zachoval svou krásu a jedinečnost, vyžaduje jistou péči. Jak se o šperk nejlépe postarat, vám napoví náš průvodce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Šperky
Délka řetízku: 42 cm + 5 cm
Druh kamene: Růžový opál
Materiál: Stříbro 925/1000
Velikost přívěšku: délka všech kamenů 2,3 cm
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz