Pozlacené náušnice s perlou Vela

990 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
24.6.2024
Perly nám ženám sluší! Oblíbené elegantní náušnice, které je možné nosit dvěma způsoby. S perlou nebo bez, jen jako jednoduchý kroužek.
 
Vela znamená flow, plynutí. Tyto náušnice reprezentují umění nechat věci plynout, netlačit a důvěřovat procesu. Mohou být připomínkou, že vše je jak má, že vše má nějaký smysl. I když ho teď možná ještě nevidíme.
 
Perla nám sděluje, že z každé situace můžeme vyjít silnější, něco získat, pochopit. Odráží krásu a podstatu ženy, symbolizuje nevinnost a nový začátek.
 
Pozlacené náušnice Vela patří do perlové kolekce Swati. Jsou dokonalým šperkem, který ve vás podpoří přirozenou flexibilitu, čistotu, pokoru a štědrost – vlastnosti, které sídlí v každém z nás a kterými bychom měli pozitivně „osvítit“ sebe i tento svět.
 

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Naše šperky jsou vyrobené v indickém Jaipuru. Každý kus je originál, je vyrobený ručně a díky tomu má svou vlastní osobitou energii. Žádný šperk tedy není úplně stejný a ten váš se proto může od fotografie mírně lišit.

Šperk ze sterlingového stříbra ryzost 925/1000, pozlacený 14ti karátovým zlatem metodou gold plated, která je nanášena galvanicky. Pozlacená vrstva se častým nošením postupně ztrácí. Aby si šperk zachoval svou krásu a jedinečnost, vyžaduje jistou péči. Jak se o šperk nejlépe postarat, vám napoví náš průvodce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Šperky
Záruka: 2 roky
Druh kamene: Perla
Materiál: Stříbro 925/1000 zlacené 14k zlatem
Délka náušnice: 2,5 cm
Druh náušnic: Kroužky
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz