Pozlacené náušnice s měsíčním kamenem Toshi

1 150 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
25.4.2024

Jemné, nadčasové náušnice v pozlacené variantě, které je možné nosit dvěma způsoby. S měsíčním kamenem nebo bez, jen jako jednoduché jemné kroužky.

Tyto náušnice nesou jméno Toshi (spokojenost). Můžou nám připomínat, že stav štěstí, spokojenosti je náš vnitřní postoj, který můžeme ovlivňovat tím, jak se na věci díváme. A že je vždy, co, v našem životě, ocenit.

Měsíční kámen je spojován s láskou a citem, navyšuje empatii. Obrací pozornost z mysli do srdce. Zjemňuje, zmírňuje, podporuje intuici. 

Je součástí kolekce CHANDINI neboli měsíční zářeStejně jako nás měsíc doprovází svým světlem při nočních vycházkách, stanou se tyto náušnice vaším spojencem a zářivým společníkem, ať se ocitnete kdekoli.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Naše šperky jsou vyrobené v indickém Jaipuru. Každý kus je originál, je vyrobený ručně a díky tomu má svou vlastní osobitou energii. Žádný šperk tedy není úplně stejný a ten váš se proto může od fotografie mírně lišit.

Šperk ze sterlingového stříbra ryzost 925/1000, pozlacený 14ti karátovým zlatem metodou gold plated, která je nanášena galvanicky. Pozlacená vrstva se častým nošením postupně ztrácí. Aby si šperk zachoval svou krásu a jedinečnost, vyžaduje jistou péči. Jak se o šperk nejlépe postarat, vám napoví náš průvodce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Náušnice
Záruka: 2 roky
Druh kamene: Měsíční kámen
Materiál: Stříbro 925/1000 zlacené 14k zlatem
Druh náušnic: Kroužky
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz